4 бер. 2016

В пам'ять Петру Кізіму

3 березня 2016 року минув рік від трагічної загибелі в зоні АТО нашого земляка, колишнього учня Олександрівської школи, Кізіма Петра Анатолійовича.
20 лист. 2015

День Революції Гідності

У переддень Дня революції гідності, в школі пройшла Година пам’яті героїв Небесної Сотн
10 лист. 2015

Зустріч із учасником АТО

Зустріч із учасником АТО Безручком Василем Васильовичем в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів була цікавою, і мала момент несподіваний та приємний.
9 лист. 2015

Свято рідної мови «Рідне слово – диво калинове»

Свято рідної мови «Рідне слово – диво калинове» у День української писемності, 9 листопада, відбулося у початкових класах Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст..
9 лист. 2015

Пишемо Всеукраїнський радіодиктант

Традиційно, у День української писемності і мови, учні спільно з вчителями писали Всеукраїнський радіодиктант
30 жовт. 2015

День визволення України від німецько – нацистських загарбників,

28 жовтня, у День визволення України від німецько – нацистських загарбників, перед учнями нашої школи виступила Матвієнко Надія Богданівна, місцевий краєзнавець, автор книги «Олександрівка. Віхи минулого і сьогодення».